Konferencja POLSTIM – Rzeszów 2017

Dzięki uprzejmości Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego mogliśmy uczestniczyć w corocznej trzydniowej konferencji POLSTIM lekarzy, pielęgniarek, oraz ratowników medycznych, oraz psychologów pracujących z pacjentami kardiologicznymi.

Stanęliśmy z stoiskiem wśród firm produkujących urządzenia, farmaceutycznych, oraz innych związanych z kardiologią. W ciągu tych trzech dni rozmawialiśmy z wieloma pracownikami ochrony zdrowia, część z nich wzięła od nas numer telefonu, ulotki, adres strony i namiary na facebookową grupę.

Tak jak na innych wydarzeniach mogliśmy uczestniczyć w wykładach wybitnych kardiologów, psychologów, oraz pielęgniarek. Zdobyliśmy cenną wiedzę, którą dzielimy się z innymi pacjentami. Mieliśmy również zintegrować się z personelem medycznym łamiąc stereotypy, że lekarze są zamknięci na pacjentów. Zawarliśmy cenne znajomości.

Dzięki działaniu działowi PR SRS PTK Marta Kamińska udzieliła wywiadu do radia Rzeszów, które było puszczone na antenie dzięki czemu dotarliśmy do rzeszy pacjentów.

To były bardzo ważne trzy dni za które bardzo dziękujemy!